
Дім для щурів двоповерховий дерев'яний, Лорі Д 011/1
- В наявності
- Код: 000023022
268 ₴
+380 (68) 644-54-54
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Придбати будинок для щурів двоповерховий дерев'яний, Лорі Д 011/1 Ви можете в нас в інтернет-магазині zooalf.com.ua, оформивши замовлення через кошик або зателефонувавши за зазначеними телефонами.
Дім для щурів двоповерховий дерев'яний
Дерев'яний будиночок для дрібних гризунів буде затишним куточком для відпочинку пухнастих улюбленців. Виготовлений із безпечних для гризунів матеріалів. Завдяки компактним габаритам може бути розміщений у будь-якому зручному для споглядання місці клітини.
Переваги:
-
виготовлений із безпечних матеріалів
-
просторий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лорі |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Стан | Новий |
| Тварина | Гризуни |
| Тип | Будиночок |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 268 ₴




